منتظرت بودم - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ منتظرت بودم می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷shabaanbeshagobelesjaantaanfar2۷tansaahaaman3۷۷monbitatozenaratyaabusu4damdam
اواز: دشتی - کوک: شور سل متن شعر منتظرت بودم شب به گلستان تنها منتظرت بودم باده ناكامی در هجر تو پيمودم منتظرت بودم، منتظرت بودم آن شب جان فرسا من بی تو نياسودم وه كه شدم پير از غم، آن شب و فرسودم منتظرت بودم، منتظرت بودم بودم همه شب ديده به ره تا به سحرگاه نا گه چو پری خنده زنان آمدی از راه غم‌ها به سر آمد، زنگ غم دوران از دل بزدودم منتظرت بودم، منتظرت بودم پيش گل ها شاد و شيدا می‌خراميد آن قامت موزونت فتنه دوران، ديده تو از دل و جان من شده مفتونت در آن عشق و جنون، مفتون تو بودم اكنون از دل من، بشنو تو سرودم منتظرت بودم، منتظرت بودم منتظرت بودم، منتظرت بودم

دانلود عکس نت آهنگ منتظرت بودم

برای دانلود عکس نت آهنگ منتظرت بودم ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.