پیک سحری (مهر و ماه) - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ پیک سحری (مهر و ماه) می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷2۷۷۷34۷yekbarnasafasreeykupeyyashA
کوک: شور سل، آواز: دشتی شعر : کریم فکور یک نفس ای پیک سحری بر سر کویش کن گذری گو که ز هجرش به فغانم به فغانم ای که به عشقت زنده منم گفتی از عشقت دم نزنم من نتوانم نتوانم نتوانم من غرق گناهم ،تو عذر گناهی روز و شبم را،تو چو مهری تو چو ماهی چه شود گر مرا رهانی ز سیاهی چون باده به جوشم،در جوش و خروشم من سر زلفت به دو عالم نفروشم روز و شبم را ،تو چو مهری تو چو ماهی همه شب بر ماه و پروین نگرم مگر آید رخسارت در نظرم چه بگویم ،چه بگویم، به که این راز غمم این بس که مرا کس نبود دم ساز

دانلود عکس نت آهنگ پیک سحری (مهر و ماه)

برای دانلود عکس نت آهنگ پیک سحری (مهر و ماه) ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.