برف پیری (تو بخوان) - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ برف پیری (تو بخوان) می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷234۷۷
کوک: شور سل، دستگاه: شور، شاعر: معینی کرمانشاهی متن شعر تصنیف تو بخوان هرگز نمیشد باورم، این برف پیری بر سرم، سنگین نشیند چنین من بودم و دل بود و می، آواز من آوای نی، هر گوشه میزد طنین اکنون منم حیران، ز عمر رفته سرگردان، ای خدای من با این تن خسته، هزاران ناله بنشسته، در صدای من ای عشق نا فرجام من رفتی کجا؟ ای آرزوی خام من رفتی کجا؟ آن دوره آشفتگی های تو کو؟ ای عمر نا آرام من رفتی کجا؟ تو بخوان شب همه شب برایم ای مرغ سحر که دل خسته من درامد از سینه به در تو سبک بالی و من اسیر بشکسته پرم تو پر از شوری و من ز عالمی خسته‌ترم تو بخوان تو بخوان به گوش اهل جهان که خبر شود از شتاب این کاروان

دانلود عکس نت آهنگ برف پیری (تو بخوان)

برای دانلود عکس نت آهنگ برف پیری (تو بخوان) ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.