سوالات متداول

در صورتی که پاسخ سوالات خود را در این بخش نیافتید با ما تماس بگیرید.

چگونه در سایت ثبت نام کنم؟

وارد صفحه ثبت نام شوید. در وارد کردن رمز و اطلاعات شخصی به خصوص ایمیل دقت کنید زیر راه ارتباطی ما با شما از طریق ایمیل است.
کد امنیتی حروف و یا اعدادی است که در یک عکس به شما نشان داده می‌شود که بایستی وارد فیلد زیر عکس کنید. اگر عکسی دیده نمی‌شود احتمالا صفحه به درستی بارگزاری نشده است.

آیا برای استفاده از امکانات رامشگر بایستی ثبت نام کنم؟

بله در صورتی که می‌خواهید از امکانات رامشگر به صورت نامحدود استفاده کنید بایستی ثبت نام کنید و هزینه استفاده از اپلیکیشن‌ها را پرداخت کنید.

دسترسی محدود یا نامحدود به اپلیکیشن‌های رامشگر به چه معناست؟

در صورتی که هزینه استفاده از اپلیکیشن‌ها را پرداخت نکرده باشید نمی‌توانید از امکانات رامشگر به صورت کامل استفاده کنید.
محدودیت برای اپلیکیشن‌های دیکته و نت‌خوانی رامشگر به این صورت است که شما تنها به ۴ سوال می‌توانید پاسخ دهید.
محدودیت برای اپلیکیشن‌های قطعات سازهای مختلف به این صورت است که تنها ۴ میزان از قطعه را می‌توانید اجرا کنید.

چگونه به صورت نامحدود از اپلیکیشن‌های رامشگر استفاده کنم؟

برای این کار پس از اشنایی با امکانات رامشگر و اطمینان از صحت عملکرد اپلیکیشن‌ها ٬ وارد صفحه طرح‌ها و تعرفه‌های رامشگر شوید و یکی از طرح‌هایی که مناسب شماست را انتخاب کنید.
با کلیک بر دکمه پرداخت مربوط به هر طرح به درگاه بانک متصل خواهید شد و از طریق کارت اعتباری خود می‌توانید هزینه استفاده از امکانات رامشگر را پرداخت کنید.
پس از پرداخت پول با کلیک بر روی اپهای مورد نظر خود می‌توانید به صورت نامحدود برای مدت مشخص استفاده کنید.

چگونه هزینه استفاده از اپلیکیشن‌های رامشگر را پرداخت کنم؟

واردصفحه طرح‌ها و تعرفه‌های رامشگر شوید. طرح مناسب خود را انتخاب کنید و بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید. سپس به درگاه بانک متصل خواهید شد و برای پرداخت بایستی کارت اعتباری و همچنین رمز دوم ان را داشته باشید.

چگونه می‌توانم مبلغ پرداخت شده را پس بگیرم؟

اگر از امکانات رامشگر راضی نبودید می‌توانید پس از پرداخت پول تقاضای برگشت پول را ارسال کنید و ما تمام مبلغی که پرداخت کردید را به حساب شما واریز می‌کنیم. برای این کار بایستی این موارد را حتما رعایت کنید:
۱- از زمان پرداخت شما نباید بیش از یک هفته گذشته باشد شما تنها در هفته اول پس از پرداخت پول این امکان را دارید.
۲- بایستی با نام٬ نام خانوادگی و ایمیل خود در سایت ثبت نام کرده باشید. نبایستی اطلاعات شما جعلی باشد.
۳- با ایمیلی که در سایت ثبت نام کردید برای ما ایمیل ارسال کنید. و تقاضای خود را مطرح کنید.
۴- در ایمیل خود نام کاربری٬ شماره حساب بانکی و شماره موبایل خود را بنویسید. نام صاحب حساب بانکی بایستی با نامی که در ثبت نام ذکر شده یکی باشد.

ایا امکان دونلود اپلیکیشن‌های رامشگر وجود دارد؟

خیر. تمام اپلیکیشن‌های رامشگر با تکنولوژی وب ساخته شده‌اند و دونلودی نیستند و شما نمی‌توانید وب اپلیکیشن‌های رامشگر را همانند اپلیکیشن‌های موبایل بر روی گوشی خود دونلود و نصب کنید بلکه برای استفاده بایستی وارد سایت شوید.

چگونه قطعات مورد علاقه خودم در طرح پایه را انتخاب کنم؟

یکی از طرح‌های رامشگر طرح پایه است که با پرداخت هزینه ان می‌توانید ده قطعه را انتخاب کنید تا به صورت نامحدود استفاده کنید برای انتخاب قطعات دلخواه خود ابتدا لیست قطعات ساز مورد نظر خود را باز کنید.
سپس بر روی لینک اجرای قطعه‌ای که دوست دارید کلیک کنید. در صفحه اجرای قطعه می‌توانید اجرای ۴ میزان از قطعه را ببینید و همچنین مطابق شکل تصویری با این پیام می‌بینید:
در صورت تمایل بر روی بله کلیک کنید تا پیامی همانند شکل زیر نمایش داده شود:
با کلیک بر دکمه تایید قطعه مورد نظر به لیست انتخاب‌های شما افزوده می‌شود دقت کنید که امکان برگشت وجود ندارد.

ایا برای تمرین با اپلیکیشن‌های رامشگر راهنمایی وجود دارد؟

بله. راهنمای اپلیکیشن‌های رامشگر را مطالعه کنید. در این راهنما نحوه استفاده از ایکون‌ها و دکمه‌های مختلف تمام اپ‌ها کاملا توضیح داده شده و شما با امکانات هر اپ به خوبی اشنا می‌شوید.

چرا پس از پرداخت پول به اپلیکیشن‌ها دسترسی نامحدود ندارم؟

اگر پس از پرداخت پول دسترسی به اپ ندارین به این معناست که تراکنش ناموفق بوده و پولی به حساب رامشگر واریز نشده است. گاهی به دلیل مشکلات اینترنتی و بانکی این مشکل به وجود می‌اید که البته نادر است.
در صورت بروز این مشکل موجودی حساب خود را چک کنید حتی اگر مبغلی از ان کسر شده باشد چون تراکنش ناموفق بوده بانک در کمتر از ۲۴ ساعت پول را به حساب شما بر می‌گرداند. و شما می‌توانید در یک روز دیگر هزینه طرح‌های رامشگر را پرداخت کنید.
اگر باز هم در این زمینه مشکلی داشتید حتما با ما تماس بگیرید .

ایا پرداخت هزینه برای امکانات رامشگر مقرون به صرفه است؟

امکانات رامشگر یک ابزار کمک اموزشی بسیار قوی و پیشرفته است که برای اولین بار در وب فارسی ارائه می‌شود. شما با استفاده از این ابزار می‌توانید در زمان کمتر نتیجه بسیار بهتری به دست آورید.
اگر هزینه بالای شرکت در کلاس‌های موسیقی را در نظر بگیرید کاملا مشخص خواهد شد که هزینه طرح‌های رامشگر بسیار کمتر است و باعث می‌شود در هزینه‌ و وقتی که برای کلاس‌های موسیقی اختصاص می‌دهید صرفه‌جویی کنید.

لیست قطعات سازهای مختلف کجاست؟

وارد صفحه سازهای رامشگر شوید بر روی ساز مورد نظر خود کلیک کنید تا لیست قطعات ان را ببینید.

آیا امکان دارد قطعات مورد علاقه من را به اپلیکیشن قطعات اضافه کنید؟

بله قطعا. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا تعداد قطعات هر اپلیکیشن را افزایش دهیم . خوشحال می‌شویم در این مسیر نظرات شما را بدانیم. پس حتما با تماس بگیرید .

چگونه می‌توانم با رامشگر همکاری کنم؟

در صورتی که آموزشگاه و یا وبسایت موسیقی دارید و یا مدرس موسیقی هستید می‌توانید با معرفی رامشگر به هنرجویان و مخاطبین خود علاوه بر ارتقای سطح دانش و مهارت‌ هنرجویان٬ در درامد حاصل از فروش با رامشگر سهیم باشید.
همچنین اگر مدرس موسیقی هستید و فکر می‌کنید تغییراتی در اپلیکیشن‌های رامشگر منجر به بهبود روند آموزشی می‌شود ما از شنیدن نظرات شما استقبال می‌کنیم.
برای آگاهی از جزییات همکاری با تماس بگیرید.