سیمین بری - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ سیمین بری می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1234
آواز: بیات اصفهان - کوک: اصفهان دو متن شعر سیمین بری: سیمین بری گل پیکری آری از ماه و گل زیباتری آری همچون پری افسونگری آری دیوانهٔ رویت منم چه خواهی دگر ازمن سرگشتهٔ کویت منم نداری خبر از من هرشب که مه درآسمان گردد عیان دامن کشان گویم به او راز نهان که با من چه‌ها کردی به جانم جفا کردی (۲) هم جان و هم جانانه‌ای اما در دلبری افسانه‌ای اما اما ز من بیگانه‌ای اما آزرده‌ام خواهی چرا تو ای نو گل زیبا افسرده‌ام خواهی چرا تو ای آفت دلها عاشق کشی شوخی فسون کاری شیرین لبی اما دل آزاری با ما سر جور و جفا داری می‌سوزم از هجران تو نترسی ز حال من در خرمن و دامان تو چه باشد گناه من دارم ز تو نامهربان شوقی به دل شوری به جان می‌سوزم از سوز نهان زجانم چه می‌خواهی نگاهی به من گاهی یارب برس امشب به فریادم بستان ازآن نامهربان دادم بیداد او برکنده بنیادم گو ماه من از آسمان دمی چهره بنماید تا شاهد امید من ز رُخ پرده بگشاید

دانلود عکس نت آهنگ سیمین بری

برای دانلود عکس نت آهنگ سیمین بری ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.