دوش دوش - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ دوش دوش می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1dushdush2۷dushkeaan3۷ma h laqaa4۷baaaavafaa
آواز: افشاری - کوک: شور سل متن شعر دوش دوش: دوش دوش دوش دوش که آن مه لقا با وفا خوش ادا با صفا از درم امد و بنشست برده دین و دلم از دست آتشی در دلم سر زد جانم سر زد جانم سر زد زان رخ همچو آذر زد جانم سر زد جانم سر زد سوخت همه خرمنم یکسره جان و تنم کشته عشقت منم ای صنم بد مکن بیش از این ظلم بی حد مکن جانم بیش از این ظلم بی حد مکن

دانلود عکس نت آهنگ دوش دوش

برای دانلود عکس نت آهنگ دوش دوش ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.