یار بیگانه نوازم - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ یار بیگانه نوازم می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷۷2۷۷3۷۷۷4۷۷
آواز: دشتی - کوک: شور سل یار بیگانه نوازم شرح عشق جانگدازم قصه‌ای از سوز وسازم باتو می‌گویم امشب تا که چشم جان گشودم شمع پنهان وجودم شعله زد در تار و پودم آه جانسوزم بر لب تو ندانی که چه کردی به من و دل من به خدا چه غمت از من بی دل تو کجا من خسته کجا رهگذاری بی نصیبی بی قراری بی شکیبی تا سحر گاه ناله سر کرده نیمه شب ها در سیاهی بی نصیبی بی پناهی از سر کویی گذر کرده ای بهشت موعودم آن سیاهی من بودم بی خبر ای سرور من می‌گذشتی از بر من نه اشک چشمم را بدیدی نه ناله قلبم شنیدی چو بخت من رفتی مه من چو آهوی صحرا رمیدی ز سوی من دامن کشیدی تو دلشکن رفتی

دانلود عکس نت آهنگ یار بیگانه نوازم

برای دانلود عکس نت آهنگ یار بیگانه نوازم ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.