عزیز بشین کنارم - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ عزیز بشین کنارم می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷a ziz be shi ne2۷۷ke naa ro om3۷ze esh qat bi4۷۷qa raarom ju
کوک: شور سل متن شعر عزیز بشین کنارم عزیز بشین کنارم ٬ ز عشقت بی قرارم٬ جون تو طاقت ندارم حالا مرو از کنارم٬ حالا مرو از کنارم به خدا دوست می‌دارم٬ به خدا دوست می‌دارم سر کوه بلند تا کی نشینم٬ عزیز بشین کنارم که لاله سر زنه گل را بچینم٬ عزیز بشین کنارم گلای سرخ و سفید بر هم تنیده٬ عزیز بشین کنارم نمی‌دونم کدوم گل را بچینم٬ عزیز بشین کنارم عزیز بشین کنارم٬ ز عشقت بی قرارم جون تو طاقت ندارم

دانلود عکس نت آهنگ عزیز بشین کنارم

برای دانلود عکس نت آهنگ عزیز بشین کنارم ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.