رعنا جان - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ رعنا جان می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷ra naa jaan2۷ra naa jaan3۷daa dam del4۷۷be raa hat
دستگاه: ماهور - کوک: شور سل رعنا جان٬ رعنا جان٬ دادم دل به راهت تا دیدم رویت را٬ رعنا جان رعنا رعنا جان٬ رعنا جان سیه شد روز من تا دیدم مویت را٬ رعنا جان رعنا من با تو٬ تو بی ما٬ من زشتم تو زیبا جای تو در دل‌ها٬ رعنا جان رعنا چون از من دل بردی جانم را آزردی رعنا جان رعنا عهد خود بشکستی قلب من افسردی رعنا جان رعنا از عشقت سرمستم٬ سر مستم تا هستم رعنا جان رعنا

دانلود عکس نت آهنگ رعنا جان

برای دانلود عکس نت آهنگ رعنا جان ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.