ز دست محبوب - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ ز دست محبوب می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷ze das te mah2۷bubna daa3۷۷na am che ko nam4۷۷vaz hej re ru u
دستگاه: ماهور - کوک: شور سل متن شعر ز دست محبوب ز دست محبوب ندانم چون کنم وز هجر رویش دیده جیحون کنم یارم چو شمع محفل است دیدن رویش مشکل است سرو مرا پا در گل است وان خط و خالش مایل است یار من٬ دلدار من٬ کمتر تو جفا کن یادی آخر تو ز ما کن رفتم بر آن ماه‌رو با او نشستم روبرو گفتم سخنها مو به مو یار من٬ دلدار من٬ کمتر تو جفا کن یادی آخر تو ز ما کن

دانلود عکس نت آهنگ ز دست محبوب

برای دانلود عکس نت آهنگ ز دست محبوب ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.