لیلا - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ لیلا می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷leylaaley2۷laatodon3۷۷۷yaayemoni4۷۷baacheshmemas
آواز:بیات اصفهان - کوک: اصفهان دو متن شعر لیلا ترانه بوشهری: لیلا لیلا تو دنیای مونی با چشم مستت تو دریای مونی توی دریا خدا یار منه تو موج دریا نگهدار منه دریا دریا مثلا آسمون پر شور و غوغا چو حال عاشقون می‌تپه سینه بی کینه من چو موج دریا همچو دریا شده بر باغ دلم اشوب و غوغا مو لیلا رو می‌خوام مانند دریا مو لیلا رو می‌خوام

دانلود عکس نت آهنگ لیلا

برای دانلود عکس نت آهنگ لیلا ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.