الهه ناز - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ الهه ناز می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۸۸32۸۸33۸۸34۷۷۷۷۷۷۷۷
اواز: دشتی - کوک: شور سل متن شعر الهه ناز باز، ای الهه ناز، با دل من بساز کین غم جانگداز، برود ز برم گر، دل من نیاسود، از گناه تو بود بیا تا ز سر گنهت گذرم باز، می‌کنم دست یاری، بسویت دراز بیا تا غم خود را، با راز و نیاز، ز خاطر ببرم گر، نکند تیر خشمت، دلم را، هدف به خدا همچون مرغ پرشور و شعف، به‌ سویت بپرم آنکه او به غمت دل بندد چون من کیست ناز تو، بیش از این بهر چیست تو الهه نازی، در بزمم بنشین من تو را وفادارم، بیا که جز این، نباشد هنرم این همه بی‌وفایی، ندارد ثمر به خدا اگر از من، نگیری خبر، نیابی اثرم

دانلود عکس نت آهنگ الهه ناز

برای دانلود عکس نت آهنگ الهه ناز ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.