گلنار - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ گلنار می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1gol2۷naar gol3۷naar ko jaa4۷yee kaz gha mat
اواز: دشتی - شور سل متن شعر گلنار گلنار گلنار، کجایی کز غمت ناله می‌کند، عاشق وفادار. گلنار گلنار، کجایی که بی تو شد دل اسیر غم، دیده‌ام گهربار گلنار گلنار، دمی اولین شب آشنایی و ، عشق ما به یاد آر گلنار گلنار، در آن شب تو بودی و عیش و عشرت و آرزوی بسیار چه دیدی از من حبیبم گلنار که دادی آخر، فریبم گلنار نیابی ای گل، نصیب از گردون که شد ناکامی، نصیبم گلنار بود مرا، در دل شب تار، آرزوی دیدار تا به کی پریشان، تا به کی گرفتار یا مده مرا، وعده‌ وفا، راز خود نگهدار یا به روی من، خنده‌ها بزن قلب من به دست آر چه دیدی از من حبیبم گلنار که دادی آخر، فریبم گلنار نیابی ای گل، نصیب از گردون که شد ناکامی، نصیبم گلنار

دانلود عکس نت آهنگ گلنار

برای دانلود عکس نت آهنگ گلنار ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.