بهار دلکش - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ بهار دلکش می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷bahaaredel2۷۷kashrasidodeel3۷bejaanabaa4۷shaaad
آواز: ابوعطا - کوک: شور سل بهار دلکش از ساخته‌های جاودانه درویش خان است و شعر ان از ملک الشعرا بهار است. این تصنیف در جشن مجلس شورای ملی به نفع حریق‌زدگان شهر امل٬ در سال ۱۲۹۴ خورشیدی اجرا گردیده. متن شعر بهار دلکش: بهار دلکش رسید و دل به جا نباشد از آن که دلبر دمی به فکر ما نباشد در این بهار ای صنم بیا و آشتی کن که جنگ و کین با من حزین روا نباشد صبحدم بلبل بر درخت گل به خنده میگفت نازنینان را مه جبینان را وفا نباشد اگر که با این دل حزین تو عهد بستی عزیز من با رقیب من چرا نشستی چرا دلم را عزیز من از کینه خستی بیا در برم از وفا یک شب، ای مه نخشب تازه کن عهدی که بر شکستی

دانلود عکس نت آهنگ بهار دلکش

برای دانلود عکس نت آهنگ بهار دلکش ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.