آی بانو - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ آی بانو می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷2۷34۷۷۷
آواز:بیات ترک - کوک: شور سل متن شعر آی بانو آی بانو آی بانو آی بانو بانو بانو بنشین به روی زانو غوغا به پا کن از اون ناز و کرشمه دلم شد چشمه چشمه دلم ناز بانوچه گل من سر سه کوچه گل من دختر غنچه گل من کوچه به کوچه گل من ناز بیا ناز بیا ناز گل من نازنین دلبر خوشگل من خداوندا دلم غم داره امشو گلم که یارم رفته ناپیدای امشو گلم کنار چشم مو حاصل بکارین گلم که اب چشم مو دریای امشو گلم

دانلود عکس نت آهنگ آی بانو

برای دانلود عکس نت آهنگ آی بانو ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.