امشب شب مهتابه - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ امشب شب مهتابه می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷emshabbebare2۷۷manastoaan3۷maayeyenaaz4۷۷yarabtokeli
آواز: بیات اصفهان - کوک: اصفهان دو متن شعر امشب شب مهتابه امشب به بر من است آن مایه ناز یا رب تو کلید صبح در چاه انداز ای روشنی صبح به مشرق برگرد ای ظلمت شب، با من بیچاره بساز امشب شب مهتابه حبیبم را می خوام حبیبم اگر خوابه طبیبم را می خوام گویید فلانی آمده آن یا جانی آمده مست است و هشیارش کنید خواب است و بیدارش کنید آمده حال تو، احوال تو سیه خال تو، سفید روی تو ببیند برود امشب شب مهتابه حبیبم را می خوام حبیبم اگر خوابه طبیبم را می خوام

دانلود عکس نت آهنگ امشب شب مهتابه

برای دانلود عکس نت آهنگ امشب شب مهتابه ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.