بت چین - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ بت چین می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷2۷۷۷3۷4۷۷۷
آواز: بیات اصفهان - کوک: اصفهان دو متن شعر بت چین ای بت چین ای بت چین ای بت چین ای صنم حوروش و ماه و جبین ماه و جبین ماه و جبین ای صنم من از تو دوری نتوانم دگر کز تو صبوری نتوانم دگر عزیز دلم زلف و به رخساره چو افشان کنی چو افشان کنی حالت جمعی تو پریشان کنی پریشان کنی وای به حال دل شیدا دل شیدای من

دانلود عکس نت آهنگ بت چین

برای دانلود عکس نت آهنگ بت چین ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.