اندک اندک - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ اندک اندک می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷32۷33۷34۷3۷
آواز: بیات ترک - کوک: شور سل متن شعر اندک اندک اندک اندک جمع مستان می رسند اندک اندک می پرستان می رسند دل نوازان ناز نازان در رهند گل عذاران از گلستان می رسند اندک اندک زین جهان هست و نیست نیستان رفتند و هستان می رسند دل نوازان، ناز نازان در رهند گل عذاران از گلستان می رسند سر خمش کردم که آمد خالق، ای نک بتان با آب دستان می رسند

دانلود عکس نت آهنگ اندک اندک

برای دانلود عکس نت آهنگ اندک اندک ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.