برگ خزان - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ برگ خزان می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷berahididam2۷bargekhazaan3۷۷۷pazhmordezebi4۷۷daadezamaan
کوک: شور سل متن شعر برگ خزان به رهی دیدم برگ خزان پژمرده ز بیداد زمان کز شاخه جدا بود چو زگلشن روکرده نهان در رهگذرش باد خزان چون پیک بلا بود ای برگ ستمدیده ی پاییزی آخر تو ز گلشن ز چه بگریزی روزی تو هم آغوش گلی بودی دلداده و مدهوش گلی بودی ای عاشق شیدا دلداده رسوا گویمت چرا فسرده ام در گل نه صفایی نی بوی وفایی جز ستم ز وی نبرده ام آه خار غمش در دل بنشاندم در ره او من جان بفشاندم تا شود نوگل گلشن و زیب چمن رفت آن گل من از دست با خار و خسی پیوست من ماندم و صد خار ستم این پیکر بی جان ای تازه گل گلشن پژمرده شوی چون من هر برگ تو افتد به رهی پژمرده و لرزان

دانلود عکس نت آهنگ برگ خزان

برای دانلود عکس نت آهنگ برگ خزان ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.