بسته دام - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ بسته دام می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷cheshavad2۷۷garfekani3۷۷barmanemes4۷۷kinnegahi
آواز: دشتی - کوک: شور سل متن شعر بسته دام بسته ی دام چه شود گر فکنی بر من مسکین نگهی تو مهی بر آسمانی و منم خار رهی روی خویش از عاشقان جانا مکن هرگز نهان نور ماه از آسمان تابد بر اطراف جهان به دست تو تیر جفاست ای صنم نشانه ی تیر تو کیست آن منم نخواهم از دام تو رَست بی خطر دمی بر این بسته ی دام کن نظر ای گلعذارم ، بردی قرارم، دست از تو هرگز من برندارم با همه جور تو من در ره دیگر نروم بسته ام در دام صیاد که دگر من نشوم چون کنون از جان خود من شسته ام دست ای حبیب کی مرا بیمی بود از جور و از کید رقیب گذشته در راه تو موج از سرم بگو کز این پرده که روی آورم خوش آن که اندر ره دوست جان دهد به راه عشق آنچه نکوست آن دهد آن روی مهوش، آن موی دلکش، یکباره افکند بر جانم آتش

دانلود عکس نت آهنگ بسته دام

برای دانلود عکس نت آهنگ بسته دام ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.