تو ای پری کجایی - سرگشته - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ تو ای پری کجایی - سرگشته می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷۷shabikeaavaayene2۷۷yetoshenidam3۷۷۷choaahuyeteshnepe4۷۷yetodavidam
دستگاه: همایون - کوک: اصفهان دو متن شعر تو ای پری کجایی (سرگشته) شبی که آواز نی تو شنیدم چو آهوی تشنه پی تو دویدم دوان دوان تا لب چشمه رسیدم نشانه‌ای از نی و نغمه ندیدم توای پری کجایی؟ که رخ نمی‌نمایی از آن بهشت پنهان، دری نمی‌گشایی من همه جا، پی تو گشته‌ام از مه و مهر، نشان گرفته‌ام بوی تو را، ز گل شنیده‌ام دامن گل، از آن گرفته‌ام توای پری کجایی؟ که رخ نمی‌نمایی از آن بهشت پنهان، دری نمی‌گشایی دل من، سرگشته تو نفسم، آغشته تو به باغ رؤیاها، چو گلت بویم در آب و آئینه، چو مهت جویم توای پری کجایی؟ در این شب یلدا، ز پی‌ات پویم به خواب و بیداری، سخنت گویم توای پری کجایی؟ مه و ستاره درد من می‌دانند که همچو من پی تو سرگردانند شبی کنار چشمه پیدا شو میان اشک من چو گل وا شو توای پری کجایی؟ که رخ نمی‌نمایی از آن بهشت پنهان، دری نمی‌گشایی

دانلود عکس نت آهنگ تو ای پری کجایی - سرگشته

برای دانلود عکس نت آهنگ تو ای پری کجایی - سرگشته ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.