رفتم که رفتم - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ رفتم که رفتم می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷azbarat2۷daamankeshaan3۷raftamey4۷naamehrabaan
کوک: اصفهان دو متن شعر از برت دامن کشان - رفتم که رفتم از برت دامن‌کشان ، رفتم ای نامهربان از من آزرده‌دل ، کی دگر بینی نشان رفتم که رفتم ، رفتم که رفتم ازمن دیوانه بگذر بگذرای جانانه بگذر هرچه بودی هرکه بودم شمع بزم دیگران شو جام دست این و آن شو هرچه بودی هرکه بودم بی‌خبر رفتم که رفتم ، رفتم ‌که رفتم بعد از این ، بعد از این ، ‌کن فراموشم که رفتم دیگر ازدست تو می نمی‌نوشم که رفتم بادل زود آشنا ، گشتم از دامت رها بی‌وفا بی‌وفا بی‌وفا رفتم که رفتم من نگویم که به‌درد دل من گوش کنید بهتر آن است که این قصه فراموش کنید عاشقان را بگذارید بنالند همه مصلحت نیست‌که‌این زمزمه خاموش‌کنید

دانلود عکس نت آهنگ رفتم که رفتم

برای دانلود عکس نت آهنگ رفتم که رفتم ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.