شور عاشقانه - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ شور عاشقانه می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1baayadat29sarmastam3۷۷۷eynegaareaasemaa4ni
آواز: بیات اصفهان - کوک: اصفهان دو متن شعر شور عاشقانه - با یادت سرمستم با یادت سرمستم ، ای نگار آسمانی یادم کن تا هستم ، ای امید زندگانی تا به هر ترانه می‌کشد زبانه شور عاشقانة من حال دل می‌گویم با زبان بی‌زبانی هرلبخندت با من گوید دل مده به دست غم دراین عالم بنشین با عشق تا گل رویـد زین شب خزانی تـا که از نگاه تـو ، نـور شادی می‌بـارد دل ز مهربانیت ، شور و شادی‌ها دارد با تو خزان من بهاران با تو شوم ستاره باران از نور افشانی چه بخواهی ، چه نخواهی دل عاشق ، ره تـو پوید به هر نشانی دل و جان سرمست از شوق نگاه تو همه جا حیرانم دیده به‌راه تو که بدین روح‌افزایی زیبایی ، رویایی چون بهشت جاودانی چه شود گر ، بازآیی ، چون نفس ، باد سحر می‌رسدم ، جان دگر ، دیده کشد ، سوی توپر همسفرم ، شو ، که می‌توانی پر و بالم را ، با دیدارت ، کی بگشایی تب و تابم را ، با لبخندت ، کی بنشانی بایادت سرمستم ، ای نگار آسمانی یادم‌کن تا هستم ، ای امید زندگانی

دانلود عکس نت آهنگ شور عاشقانه

برای دانلود عکس نت آهنگ شور عاشقانه ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.