مرا ببوس - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ مرا ببوس می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷2۷3۷۷4۷۷
مرا ببوس با الهام از قطعه‌ای یونانی در گام سل مینور ساخته شده است. اگر سنتور را ماهور کوک کنید یعنی خرک چهارم سفید را لا بکار و خرک اول سفید و پشت خرک را می بکار کوک کنید می‌توانید این قطعه را بنوازید. (با فرض اینکه سنتور شما شور سل کوک شده) متن شعر مرا ببوس: برای آخرین بار،ترا خدانگهدار که می روم به سوی سرنوشت بهار ما گذشته،گذشته‌ها گذشته منم به جست و جوی سرنوشت در میان توفان هم پیمان با قایقرانها گذشته از جان باید بگذشت از توفانها به نیمه شب ها دارم با یارم پیمانها که برفروزم آتش ها در کوهستان ها شب سیه سفر کنم ، ز تیره ره گذر کنم دگر تو ای گل من ، سرشک غم به دامن ، برای من میفکن دختر زیبا ، امشب بر تو مهمانم ، در پیش تو می مانم، تا لب بگذاری بر لب من دختر زیبا ، از برق نگاه تو ، اشک بی گناه تو ، روشن گردد یک امشب من ستاره مرد سپیده دم ، چو یک فرشته ما هم،نهاده دیده بر هم ، میان پرنیان غنوده بود در آخرین نگاهش ، نگاه بی گناهش ، سروده واپسین بود بین که من از این پس دل در راه دیگر دارم به راه دیگر شوری دیگر در سر دارم به صبح روشن باید از او دل بردارم که عهد خونین با صبحی روشنتر دارم به روی او نگاه من ،نگاه او به راه من فرشتگان زیبا ، به ماتم دل ما ،درآسمان هم آوا دختر زیبا همچون شبنم گلها ، بر برگ شقایق ها بنشین بر بال باد سحر دختر زیبا ، چشمان سیه بگشا ، با روی بهشت آسا، بنگر خندانم بار دگر

دانلود عکس نت آهنگ مرا ببوس

برای دانلود عکس نت آهنگ مرا ببوس ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.