موج آتش (اشک من هویدا شد) - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ موج آتش (اشک من هویدا شد) می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷۷ashdikedemanamhochoveydardayaa2shodshod349۷۷۷2darmowmijeyaaanetaashshikeaz
دستگاه: همایون شعر : بیژن ترقی اشک من هویدا شد دیده ام چو دریا شد در میان اشک من سایه ی تو پیدا شد موج آتشی از غم زآن میانه برپا شد تو برفتی و وفا نکرده نگهی سوی ما نکرده نکند ای امید جانم که نیایی خدا نکرده به یاری شکستگان چرا نیایی چه بی وفا چه بی وفایی تو که گفتی:اگر به آتشم کشی وگر ز غصه ام کشی تو را رها نمیکنم آه نه کشته ام تو را زغم نه آتشت به جان زدم که می کشی ز من تو دامن

دانلود عکس نت آهنگ موج آتش (اشک من هویدا شد)

برای دانلود عکس نت آهنگ موج آتش (اشک من هویدا شد) ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.