یک روز به شیدایی - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ یک روز به شیدایی می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷2۷۷34۷۷۷
آواز و کوک: بیات اصفهان دو متن شعر: یک روز به شیدایی، در زلف تو آویزم زآن دو لب شیرینت صدشور برانگیزم بیا تازه نگار من، ببین شبهای تار من دو چشم اشکبار من شوی آخر تو یار من گر قصد جفا داری، اینک من و اینک سر ور راه وفاداری جان در قدمت ریزم گفتی زخمم بنشین، یا از سر جان برخیز فرمان برمت جانا بنشینم و برخیزم

دانلود عکس نت آهنگ یک روز به شیدایی

برای دانلود عکس نت آهنگ یک روز به شیدایی ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.