آشفته حالی - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ آشفته حالی می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷ininhameruA2۷۷aareshofeshhaamas3۷litiinkhanmebar4۷۷naaghozokghayaahas
دستگاه: شور - کوک: شور سل چو اسير دام تو ام رام توام ای محرم رازم منم آن شمعي که ز شب تا به سحر، درسوز و گدازم ای فتنه بکش يا بنوازم ای فتنه بکش يا بنوزم بی گناهم بده پناهم کز موی تو آشفته ترم کن نگاهي به خاک راهی اي سايه ي لطفت به سرم چه کنم ؟ عشقی غير از تو نخواهم به خدا، محنت ريزد ز نگاهم اميدم کو ؟ جدا از او پرپر شده ام خاکسترشده ام آزارم کن چو چشم خود بيمارم کن من به جفايت دلشادم از غم عشقت خرسندم از همه عالم بگسستم تا که به مهرت پا بندم عشق و اميد و صفايي اي عشق من چه بلايی کی ز وفا جانب ما باز آيی

دانلود عکس نت آهنگ آشفته حالی

برای دانلود عکس نت آهنگ آشفته حالی ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.