شد خزان (خزان عشق) - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ شد خزان (خزان عشق) می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷23۷4
دستگاه: همایون - کوک: همایون لاکرن شعر : رهي معيري شد خزان گلشن آشنایی بازم آتش به جان زد جدایی عمر من ای گل طی شد بهر تو وز تو ندیدم جز بد عهدی و بی وفایی با تو وفا کردم تا به تنم جان بود عشق و وفاداری با تو چه دارد سود؟ آفت خرمن مهر و وفایی نوگل گلشن جور و جفایی از دل سنگت آه دلم از غم خونین است روش بختم این است از جام غم مستم دشمت می پرستم تا هستم تو و مست از می به چمن چون گل خندان از مستی بر گریه ی من با دگران در گلشن نوشی می من ز فراقت ناله کنم تا کی تو و می چون لاله کشیدن ها من و چون گل جامه دریدن ها زرقیبان خواری دیدن ها دلم از غم خون کردی چه بگویم چون کردی دردم افزون کردی برو ای از مهر و وفا عاری برو ای عاری ز وفاداری که شکستی چون زلفت عهد مرا دریغ و درد از عمرم که در وفایت شد طی ستم به یاران تا چند،جفا به عاشق تا کی نمیکنی ای گل یکدم یادم که همچو تشک از چشمت افتادم تا کی بی تو بود از غم خون دل من آه از دل تو گرچه به محنت خوارم کردی با غم حسرت یارم کردی مهر تو دارم باز بکن ای گل من با هرچه توانی ناز هرچه توانی ناز کز عشقت می سوزم باز

دانلود عکس نت آهنگ شد خزان (خزان عشق)

برای دانلود عکس نت آهنگ شد خزان (خزان عشق) ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.