رفتم در میخانه - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ رفتم در میخانه می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷2۷۷34۷۷
این قطعه در دستگاه نواست و کوک سنتور شور سل رفتم در میخانه حبیبم خوردم دو سه پیمانه من مستم و دیوانه عزیزم ما را که برد خانه دلبر عزیز شوخ با تمیز برخیز و بریز زان می که جوان سازد عشقم به تو پردازد تو اگر عشوه بر خسرو و پرویز و کنی همچو فرهاد و روم از عقب کوه کنی تو مگر ماه نکو رویانی تو مگر شاه پری رویانی

دانلود عکس نت آهنگ رفتم در میخانه

برای دانلود عکس نت آهنگ رفتم در میخانه ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.