بلایی دلبر - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ بلایی دلبر می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷A2۷34۷۷
کوک: شور سل متن شعر: تو از برُم دوری دل در برُم نیست دلبر هوای دیگری اندر سرُم نیست دلبر خدا میدونه که از هر دو عالم دلبر تمنای دیگر جز دلبرُم نیست دلبر ای دل بلایی دلبر، بالا بلایی دلبر در انتظارُم کی از در در آیی دلبر درخت بید بودُم در کنج بیشه دلبر تراشیدن مو رِ با ضرب شیشه دلبر تراشیدن مو رِ قلیون بسازن دلبر که آتیش بر سرُم باشه همیشه دلبر ای دل بلایی دلبر، بالا بلایی دلبر در انتظارُم کی از در در آیی دلبر

دانلود عکس نت آهنگ بلایی دلبر

برای دانلود عکس نت آهنگ بلایی دلبر ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.