رسوای زمانه - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ رسوای زمانه می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1TshamyaaoreparpeyA2۷vaamaanenemamanamnam3Tmasaztekhodmeybi4۷khaagaanenemamanamnamB
رسوای زمانه در آواز مخالف سه‌گاه است و با سنتوری که کوکش شور سل است و خرک هفتم زرد آن کرن کوک شده قابل نواختن است. اگر خرک هفتم سفید کرن کوک شده باشد می‌توانید جملاتی که برای خرک‌های زرد نوشته شده را بر روی خرک‌های سفید اجرا کنید. متن شعر شمع و پروانه منم مست میخانه منم رسوای زمانه منم دیوانه منم یار پیمانه منم از خود بیگانه منم رسوای زمانه منم دیوانه منم چون باد صبا در به درم با عشق و جنون هم سفرم شمع شب بی سحرم از خود نبود خبرم رسوای زمانه منم دیوانه منم تو ای خدای من شنو نوای من زمین و آسمان تو می‌لرزد به زیر پای من مه و ستارگان تو می‌سوزد به ناله‌های من رسوای زمانه منم دیوانه منم وای از این شیدا دل من مست و بی پروا دل من مجنون هر صحرا دل من رسوا دل من رسوا دل من لاله تنها دل من داغ حسرت‌ها دل من سرمایه سودا دل من رسوا دل من رسوا دل من خاکستر پروانه منم خون دل پیمانه منم چون شور ترانه تویی چون آه شبانه منم رسوای زمانه منم دیوانه منم

دانلود عکس نت آهنگ رسوای زمانه

برای دانلود عکس نت آهنگ رسوای زمانه ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.