شب وصل - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ شب وصل می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷۷۷۷۷2۷۷۷۷۷63۷۷۷۷۷4۷۷۷۷۷
دستگاه: ماهور - کوک: ماهور فا متن شعر شب وصل به شب وصلت جانا دیوانه شدم به شمع رویت جانا پروانه شدم به مه روی تو من جانا حیران و ماتم ز غم عشق تو شد جانا صبر و ثباتم به حال من نگر دلبر دلبر زارو نزارم جانا زار و نزارم شیدای توام تاج سرم بیا به سرم رسوای توام چشم ترم بنشین به برم عاشقم کردی جانا دلم را بردی به زلف سر کجت دلبر دلبر گم شده دلم جانا گم شده دلم به ماه عارضت دلبر دلبر حل کن مشکلم جانا حل کن مشکلم

دانلود عکس نت آهنگ شب وصل

برای دانلود عکس نت آهنگ شب وصل ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.