ز من نگارم - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ ز من نگارم می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷۷۷۷2۷3۷4۷۷۷1.
دستگاه: ماهور - کوک: ماهور فا متن شعر ز من نگارم ز من نگارم حبیبم خبر ندارد به حال زارم عزیزم نظر ندارد خبر ندارم من از دل خود دل من از من حبیبم خبر ندارد کجا رود دل عزیز من آی که دلبرش نیست کجا پرد مرغ حبیبم که پر ندارد امان از این عشق عزیز من آی فغان از این عشق که غیر خون جگر ندارد همه سیاهی عزیزم همه تباهی مگر شب ما حبیبم سحر ندارد شاعر: ملک الشعرا بهار

دانلود عکس نت آهنگ ز من نگارم

برای دانلود عکس نت آهنگ ز من نگارم ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.