در فکر تو بودم - آموزش سنتور

برای یادگیری آهنگ در فکر تو بودم می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سنتور و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سنتور، عرض سنتور در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1234۷۷
دستگاه: ماهور - کوک: ماهور فا متن شعر در فکر تو بودم در فکر در فکر در فکر تو بودم که یکی حلقه به در زد یکی حلقه به در زد گفتم گفتم صنما قبله نما بلکه تو باشی تو باشی تو باشی تو باشی تویی حبیب من یار تویی طبیب من یار خیر نبینی که من می‌سوزم خیر نبینی که من می‌سازم تو که بی وفا نبودی پر جور و جفا نبودی انکه مرا از تو جدا می‌کند خیر نبیند که چه‌ها می‌کند شاعر : علی اکبر شیدا

دانلود عکس نت آهنگ در فکر تو بودم

برای دانلود عکس نت آهنگ در فکر تو بودم ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سنتور

برای مشاهده سایر قطعات سنتور موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سنتور شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.