ای کاروان - آموزش سه‌تار

برای یادگیری آهنگ ای کاروان می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سه‌تار و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سه‌تار، عرض سه‌تار در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1eykaarevaan2eykaarevaan3۷leylaayeman4۷kojaamibari
ای کاروان ای کاروان لیلای من کجا می‌بری با بردن لیلای من جان و دل مرا می‌بری ای کاروان کجا می‌روی لیلای من چرا می‌بری در بستن پیمان ما تنها گواه ما شد خدا تا این جهان بر جا بود این عشق ما بماند به جا فنا نگیرد به دنیای فانی شرار عشقی که شد اسمانی به یاد یاری خوشا آه و اشکی به سوز عشقی خوشا زندگانی همیشه خدایا محبت دلها به قصه بماند به نام دل ما که لیلی و مجنون فسانه شود حکایت ما جاودانه شود

دانلود عکس نت آهنگ ای کاروان

برای دانلود عکس نت آهنگ ای کاروان ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سه‌تار

برای مشاهده سایر قطعات سه‌تار موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سه‌تار شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.