آشفته حالی - آموزش سه‌تار

برای یادگیری آهنگ آشفته حالی می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی سه‌تار و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی سه‌تار، عرض سه‌تار در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1ininmeruA2aareshofeshhaamas3litiinkhanmebar4naaghozokghayaahas
شعر : معین کرمانشاهی این همه آشفته حالی این همه نازک خیالی ای به دوش افکنده گیسو از تو دارم، از تودارم این غرور عشق و مستی خنده بر غوغای هستی ای سیه چشم سیه مو از تو دارم، ازتو دارم این تو بودی کز ازل خواندی به من درس وفارا این تو بودی کآشنا کردی به عشق این مبتلا را من که این حاشا نکردم از غمت پروا نکردم دین من، دنیای من از عشق جاویدان تو رونق گرفته سوز من،سودای من از نور بی پایان تو رونق گرفته من خود آتشی که مرا داده رنگ فنا می شناسم من خود شیوه نگه چشم مست تو را می شناسم دیگر ای برگشته مژگان از نگاهم رومگردان دین من،دنیای من از عشق جاویدان تو رونق گرفته سوز من، سودای من از نور بی پایان تو رونق گرفته

دانلود عکس نت آهنگ آشفته حالی

برای دانلود عکس نت آهنگ آشفته حالی ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات سه‌تار

برای مشاهده سایر قطعات سه‌تار موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات سه‌تار شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.