آشفته - چو اسیر دام توام - آموزش تار

برای یادگیری آهنگ آشفته - چو اسیر دام توام می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی تار و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی تار، عرض تار در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷choaasire2۷daametoam3raametoam4eymahrameraa
کوک قطعه: دو - سل - ر - ر چو اسير دام تو ام رام توام ای محرم رازم منم آن شمعي که ز شب تا به سحر، درسوز و گدازم ای فتنه بکش يا بنوازم ای فتنه بکش يا بنوزم بی گناهم بده پناهم کز موی تو آشفته ترم کن نگاهي به خاک راهی اي سايه ي لطفت به سرم چه کنم ؟ عشقی غير از تو نخواهم به خدا، محنت ريزد ز نگاهم اميدم کو ؟ جدا از او پرپر شده ام خاکسترشده ام آزارم کن چو چشم خود بيمارم کن من به جفايت دلشادم از غم عشقت خرسندم از همه عالم بگسستم تا که به مهرت پا بندم عشق و اميد و صفايي اي عشق من چه بلايی کی ز وفا جانب ما باز آيی

دانلود عکس نت آهنگ آشفته - چو اسیر دام توام

برای دانلود عکس نت آهنگ آشفته - چو اسیر دام توام ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات تار

برای مشاهده سایر قطعات تار موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات تار شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.