شیوه نوشین لبان - آموزش تار

برای یادگیری آهنگ شیوه نوشین لبان می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی تار و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی تار، عرض تار در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1234
آواز بیات اصفهان متن شعر: شیوه ی نوشین لبان خدا خدا چون به لبش می رسی خدا خدا چهره نشان دادن است عزیز من جان بده و دم مزن عزیز من شیوه اهل نظر دیدن و جان دادن است نرخ چنین گوهری نقد روان دادن است با ما بی وفا تو که نبودی پر جور و جفا تو که نبودی دور از دل ما تو که نبودی بی مهر و وفا تو که نبودی من از دست غمت عزیزم که مشکل ببرم جان

دانلود عکس نت آهنگ شیوه نوشین لبان

برای دانلود عکس نت آهنگ شیوه نوشین لبان ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات تار

برای مشاهده سایر قطعات تار موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات تار شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.