مبارک باد - آموزش تار

برای یادگیری آهنگ مبارک باد می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی تار و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی تار، عرض تار در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1۷234۷
امشب چه شبیست، شب مراد است امشب این خونه پر از شمع و چراغ است امشب بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادا این حیاط و اون حیاط می پاشن نقل و نبات بر سر عروس و دوماد بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادا بیا برویم از این ولایت من و تو تو دست منو بگیر و من دامن تو کوچه تنگه بله عروس قشنگه بله دست به زلفاش نزنین مرواری بند بله عروس چقدر قشنگه ایشالا مبارکش باد جشن بزرگانه ایشالا مبارکش باد سرو خرامانه ایشالا مبارکش باد

دانلود عکس نت آهنگ مبارک باد

برای دانلود عکس نت آهنگ مبارک باد ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات تار

برای مشاهده سایر قطعات تار موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات تار شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.