می زده شب - آموزش تار

برای یادگیری آهنگ می زده شب می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی تار و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی تار، عرض تار در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1A234meyzade
شعر : بیژن ترقی می زده شب چو ز میکده باز آیم بر سر کوی تو من به نیاز آیم دلداده ی رهگذرم از خود نبود خبرم ای فتنه گرم شبها ز سر کوی تو آشفته چو موی تو می آیم تاجویم خانه به خانه مگر از تو نشانه میخانه به میخانه پیمانه به پیمانه راه تو می پویم ای می و مستی بود بی تو بهانه می سوزم شبها با شمع رخ تو با سوز نهان می سازم با این آتش دل خود با خواهش جان تشنه ای به راه سرابم به لب رسیده جان چو حبابم مستم و خرابم فارغ از غمم چه نشستی چرا دل مرا بشکستی همچو من تو مستی مست از باده ام، یا از آن نگه بر تو عاشقم ، یا بر روی مه من بر تو عاشقم قلب من نشد شاد از عشق تو ، داد از عشق تو

دانلود عکس نت آهنگ می زده شب

برای دانلود عکس نت آهنگ می زده شب ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات تار

برای مشاهده سایر قطعات تار موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات تار شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.