آتشین لاله - آموزش تار

برای یادگیری آهنگ آتشین لاله می‌توانید از این اپ استفاده کنید. بر روی دکمه پلی کلیک کنید تا آهنگ با انیمیشن بر روی تار و خط نت اجرا شود. با کلیک بر روی دکمه تنظیمات می‌توانید سرعت اجرای قطعه، کوک کلی تار، عرض تار در صفحه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی خط نت اجرای قطعه را از نت دلخواه ببینید.

تنظیمات
راهنما
1234
شعر : رهی معیری اب آتشین لاله چون روی یاری بر آن دل خونین داغ که داری ساغر بود پر می در روزگارت یا بی نوا چون من در روزگاری یخت اگر به کام تو بود از چه خون به جام تو بود به نو بهاران خنده گر گناه تو بود داغ دل گواه تو بود به عشق یاران دل تو خونین لب تو خندان دلداده یا دلبری ز روی لیل ز قلب مجنون خندان و خونین تری من هم از شراب محبت چون تو جرعه نوشم جان و دل در آتش ولیکن لاله سان خموشم

دانلود عکس نت آهنگ آتشین لاله

برای دانلود عکس نت آهنگ آتشین لاله ابتدا بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی دکمه مربوط به دانلود عکس نت کلیک کنید. اگر تعداد میزان‌ها و طول عکس نت زیاد است بهتر است با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش، عکس نت را به چند عکس کوچک تبدیل کنید تا بهتر دیده شود.

لیست قطعات تار

برای مشاهده سایر قطعات تار موجود در رامشگر وارد صفحه قطعات تار شوید و برای مشاهده آهنگ دلخواهتان در کادر جستجو نام آهنگ و یا آهنگساز را وارد کنید.

لطفا نظرتان را بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.