یادگیری موسیقی با امکانات رامشگر

در این صفحه می‌توانید لیستی از امکانات آموزشی رامشگر را ببینید. برای مشاهده هر بخش بر روی نام آن کلیک کنید. امکانات رامشگر پس از خرید با یک بار باز شدن بر روی هر سیستمی ذخیره می‌شوند و به صورت آفلاین قابل استفاده هستند.
اگر با تئوری موسیقی، سلفژ، نت خوانی و دیگر مباحث مقدماتی موسیقی آشنایی ندارید مقالات آموزش گام به گام موسیقی را در وبلاگ رامشگر مطالعه بفرمایید.

قطعات موسیقی

در بخش قطعات سازهای مختلف می‌توانید اجرای قطعات موسیقی را به همراه انیمیشن بر روی ساز و خط نت ببینید و بشنوید. می‌توانید سرعت اجرای قطعه را تغییر دهید و یا اجرای قطعه را از نت یا میزان خاصی مشاهده کنید.

نت‌خوانی

در بخش نت‌خوانی می‌توانید مهارت خود را در نت‌خوانی با هر کلید موسیقی افزایش دهید و در قسمت نت‌خوانی تار، سه‌تار، سنتور و پیانو می‌توانید موقعیت نت‌ها را بر روی این سازها خیلی خوب به خاطر بسپارید.

دیکته موسیقی

تمرین در بخش دیکته رامشگر کمک بسیار زیادی به تقویت گوش موسیقی شما می‌کند. برای شروع بایستی از بخش دیکته عمومی استفاده کنید و پس از پیشرفت در بخش پیشرفته دیکته موسیقی تمرین کنید. برای سازهای سنتور، تار و سه‌تار هم می‌توانید از دیکته مربوط به این سازها برای تمرین دیکته موسیقی ایرانی استفاده کنید.